Kurumsal

MİSYONUMUZ

Filozof Medya Prodüksiyon Ajans olarak 02 Şubat 2015 tarihinde Kahramanmaraş merkezinde hizmet vermeye başlamıştır. Reklam filmi, tanıtım filmi, belgesel, TV programı, klip ve dijital kurgu alanında hizmet üreten Filozof Medya Prodüksiyon Ajan tanıtım ve reklam filmleriyle firmanıza değer katmayı hedeflemektedir. Deneyimli ekibe sahip teknik donanımıyla Kahramanmaraş ve bölgesine hizmet veren Filozof Medya, video reklam ve animasyon alanında müşterilerine büyük kolaylık sağlamakta. Filozof Medya bünyesinde yönetmen, yapımcı, senarist (metin yazarı), ışıkçı, Jimmy jib, multikopter operatörü ve irtibatta olduğu çözüm ortakları ile prodüksiyon alanında tüm çözümleri müşterilerine sunuyor.

VİZYONUMUZ

Kahramanmaraş ve bölgesindeki illere hizmet üreten Filozof Medya Prodüksiyon Ajan, kaliteyi kendine referans edinmiş bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Filozof Medya, yaptığı çalışmalarla kendini kısa sürede kanıtlamıştır.

Sahip olduğumuz dört motorlu insansız hava aracımız ile havadan video ve fotoğraf sağlama imkanına sahibiz. Film sektöründe hava çekimleri için en çok tercih edilen “GoPro” kameralar sayesinde istenildiğinde Full HD görüntü, istenildiğinde 4K görüntü sağlayabiliyoruz. Uçuş için Türkiye pazarındaki en büyük hava aracı olan DJI markasının modellini kullanıyoruz. Uçuş ekipmanımızı kendi çekimlerimizde kullanmakla beraber, sektöre günlük veya proje bazlı hizmet sağlayabiliyoruz. Uçuş ekibimiz bir pilot ve bir görüntü yönetmeni olmak üzere iki kişiden oluşmakta. Uçuş esnasında cihaza bağlı kameradan kayıt edilen görüntü, yerdeki referans monitörlerinden izlenerek görüntü yönetmenimizin pan / tilt ve roll hareketlerini yapmasını ve kayda girmek-çıkmak, fotoğraf çekmek gibi eylemleri gerçekleştirmesine olanak veriyor.

Aynı zamanda yönetmen monitörüne de gerçek zamanlı görüntü aktarımı gerçekleştiriliyor. Uçuş ekipmanlarımız ve tecrübeli operatörlerimiz ile her türlü çekim ihtiyacınızı tatmin edecek seviyede hizmet vermeye hazırız. Sony NX3 Full HD profesyonel kamera, GoPro Hero 4 Black balık gözü kamera ve profesyonel fotoğraf makinalarıyla yaptığımız çekimleri multikopter kamera ile destekliyoruz. Çalışma yaptığımız firma, kurum ve kuruluşlara Full HD formatında görüntü teslimi sunuyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Filozof Medya Prodüksiyon Ajans, Yenilikçilik ilkesinden ödün vermeden yürüdüğü yolda günümüz teknolojilerini yakından takip eder ve teknoloji ile birlikte gelen yenilikler ile hiç zaman kaybetmeden tanışır. Ürettiği hizmetlerde öncelik müşterilerinin maksimum memnuniyeti olduğu için her zaman en kaliteli hizmeti yani kaliteyi üretmenin peşindedir.


KADROMUZ


YAPIMCIYÖNETMENKAMERA
SELİM IŞIKZEKERİYA OKUTUCU
SAMET IŞIKKAMERA ASİSTANISENARİSTPİLOT(MULTICOPTER)
TUĞÇE DALKIRAN - ELİF ÇİMENKENAN ONARAN - KURTULUŞ ŞÜKÜRONUR CEYHAN